Studenti Univerzity Palackého v pořadu Klíč

Drazí kolegové, milí studenti,

televizní pořad Klíč, který se svým obsahem věnuje oblasti životů osob se zdravotním postižením, tentokrát zavítal do Olomouce a v epizodě odvysílané 19. června měli možnost představit se studenti Univerzity Palackého a klienti CPSSP, Jana Hrubá a Jaroslav Stránský. Tento díl pořadu totiž divákům přibližuje fungování Centra aplikovaných pohybových aktivit zřízeného na Fakultě tělesné kultury Univerzity Palackého a dokumentuje konkrétní formy pomoci, které Centrum APA nabízí nejen studentům UP. Doporučujeme epizodu zhlédnout a seznámit se tak kromě záslužné činnosti Centra APA také s životními zkušenostmi jednotlivých studentů.

Epizoda je k dispozici na iVysílání České televize zde: Klíč: Centrum aplikovaných pohybových aktivit

Tým CPSSP