Zplnomocnění aneb Život ve svých rukou

Dobrý den, vážení kolegové a milí studenti,

dovolujeme si Vás pozvat na akci Národního ústavu duševního zdraví Praha (NUDZ) pro lidi s duševním onemocněním na témata: naše práva, dostupné služby péče o duševní zdraví a jak je možné se aktivně zapojit do života i do péče o duševní zdraví.

Tento program je pro lidi se zkušeností se závažným duševním onemocněním (zejména psychotická onemocnění, schizofrenie, deprese a bipolární afektivní porucha) a hlavními tématy jsou: význam zplnomocnění v životě s duševním onemocněním, práva a služby pro lidi s duševním onemocněním nebo přehled služeb a programů pro aktivní zapojení se v životě i v systému péče o duševní zdraví v Česku. Program je lektorován člověkem, který si sám prošel zkušeností s duševním onemocněním a je na cestě zotavení se z něj. V programu je vytvořeno bezpečné prostředí pro sdílení vlastních zkušeností a tipů jak žít plnohodnotný život i s duševním onemocněním. Věříme, že motivaci a naději směrem k zotavení nemůže nikdo dodat lépe, než člověk s vlastní zkušeností.

Zde je více informací o události: https://narovinu.net/akce/zplnomocneni-aneb-zivot-ve-svych-rukou/?wcs_timestamp=1649262655
Na akci se můžete podívat i na facebooku (facebooková událost).

Tým CPSSP