Tiché zprávy

TICHÉ ZPRÁVY jsou jedním z důležitých informačních zdrojů pro neslyšící a to z toho důvodu, že jsou prezentovány v českém znakovém jazyce. TICHÉ ZPRÁVY jsou rozděleny do několika tematických rubrik – Domov a Svět (zde naleznete zprávy o neslyšících v České republice i ve světě), rubrika Sport obsahuje sportovní události neslyšících, rubrika Zajímavosti zahrnuje zprávy informačního charakteru a rubrika Licé tvoří několik podkategorií, které se věnují příběhům, reportážím a rozhovorům nejen s neslyšícími osobnostmi, ale i slyšící osobnosti, které mají nějaký vztah s komunitou neslyšících.

Nově vznikla i rubrika Koronavirus, s ohledem na potřeby komunity neslyšících a přísun informací v ČZJ. Tiché zprávy si můžete prohlédnout zde.

Velice nás těší, že v rubrice Domov TICHÉ ZPRÁVY se objevil také článek o tlumočení na Univerzitě Palackého v Olomouci, článek si můžete přečíst zde.

Děkujeme za milou zpětnou vazbu, moc nás to potěšilo 😉