projekt Nadačního fondu pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením (NFOZP)

Milí studenti a zaměstnanci,

rádi bycho Vás informovali o novém projektu Nadačního fondu pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením (NFOZP) www.NFOZP.cz s názvem Pracovní tržiště www.pracovnitrziste.cz. Jedná se o pracovní portál, kde mohou studenti se zdravotním postižením (OZP) najít možnost pracovního uplatnění.

• zájemce bude mít možnost oslovit budoucí zaměstnavatele z rozsáhlé databáze firem, které s NFOZP dlouhodobě spolupracují
  • zájemce má možnost určit, kdo jeho profil vidí
  • profil zájemce o zaměstnání je pečlivě chráněn a zabezpečen proti zneužití třetí osobou
  • registrace je bezplatná a můžete ji kdykoliv zrušit

NFOZP vznikl v roce 2007 a jeho posláním je snaha dlouhodobě reagovat na tíživou situaci při vstupu OZP na trh práce a pomocí různorodých prostředků ji neustále zlepšovat. Jedním z nich je právě projekt Pracovní tržiště, který bude propojovat OZP s jejich budoucími zaměstnavateli a naopak.

Tým CPSSP