Hospodský speciálněpedagogický kvíz II.

V úterý 29.11. jsme se opět s Vámi sešli ve studentské hospodě Zkouška za účelem stimulace Vašich mozkových buněk před zkouškovým obdobím. Letošní kvíz měl podtitul – zkus porazit tým CPSSP #Challenge!

Sešlo se nakonec 5 týmů – včetně týmu CPSSP. Soutěžilo se v pěti kategoriích, první dvě z nich byly zaměřeny na speciálněpedagogické obory (pedie), v třetí se hádalo z obrázků, čtvrtá byla postavená na pojmech a názvech a samozřejmě nemohla chybět Specka v číslech! Rozstřelový poslední úkol byl zaměřen na haptické zpracování Olomouckých památek. Týmy vyslaly jednoho člena, který pak podle hmatu hádal tři olomoucké památky – za každou správně uhodnutou si odnesl 2 body.

Startovné bylo dobrovolné, přičemž letošní výdělek směřoval Sociální firmě Ergones na podporu TyfloCentra Olomouc a na zaměstnávání osob se zrakovým postižením.

Týmy se navzájem předháněly v počtu bodů po celou dobu kvízu. Při konečném sčítání se však ukázalo, že porazit zkušenosti členů CPSSP týmu není vůbec jednoduché. První místo si tak uhájil právě náš „centrácký“ tým. Na druhém místě se umístil tým Kopretin, třetí pozici obsadili Ptáčci zpěváčci, čtvrtí pak byli Power Rangers a na posledním místě se umístili bojovnice z týmu Špenát.

Nakonec byly rozdány hodnotné ceny i ceny útěchy, aby nikdo neodešel s prázdnou. Celý večer provázela příjemná atmosféra, ukázala se však i soutěživost a bojovnost týmů.

Nám teď nezbývá nic jiného než poděkovat všem zúčastněným i personálu Zkouška za milou obsluhu a propůjčené prostory. Doufáme, že jste si to s námi užili aspoň tak, jako jsme si to užili my s Vámi. Budeme se těšit na příště!

Za CPSSP,
Mgr. Kateřina Veselá a Mgr. Lenka Szokalová

         

 

 

Video v českém znakovém jazyce

Kontakt


Centrum podpory studentů se specifickými potřebami

Mgr. Lucie Flekačová, Ph.D.
pověřena vedením CPSSP

+420 585 635 312
lucie.flekacova@upol.cz

Kde nás najdete


Pedagogická fakulta
Žižkovo nám. 5
771 40 Olomouc

Fakulta tělesné kultury UP
Tř. Míru 117
771 11 Olomouc

Spolupracujeme


Logo Olomouc
Logo Olomoucký kraj
Logo EU + MŠMT

©  Centrum podpory studentů se specifickými potřebami | administrace.

Nahoru