AutismPort – nový portál pro/o lidech s autismem

„Pomáháme světu porozumět autismu a lidem s autismem porozumět světu“ … tak zní motto nového portálu o autismu

Webový portál AutismPort vám přinese odpovědi na všechny vaše otázky týkající se autismu! Ať už jste člověk s autismem, rodič či příbuzný dítěte nebo osoby s PAS, učitel, asistent pedagoga či odborník v jiné oblasti, náš webový portál je připraven poskytnout vám informace ze všech oblastí, kterých se život na spektru dotýká.

V rubrice Vše o autismu získáte nejen základní informace o problematice PAS, ale také o zkušenostech terapeutů, pedagogů a dalších odborníků, kteří s osobami s poruchou autistického spektra pracují, ale také sdílené zkušenosti osob na spektru.

Užitečná pro vás může být také mapa Míst podpory – jedná se o rozrůstající se síť podpory, která chce v budoucnosti obsáhnout co nejvíce existujících podpůrných institucí, služeb a projektů určených lidem s autismem a jejich blízkých tak, aby měl každý možnost najít podporu odpovídající jeho potřebám.

Nejen osoby na spektru se pak mohou na tomto webu podělit o své své nápady, názory a postřehy nebo nový portál případně finančně podpořit. 

Více informací na www.autismport.cz

Video v českém znakovém jazyce

Kontakt


Centrum podpory studentů se specifickými potřebami

Mgr. Lucie Flekačová, Ph.D.
pověřena vedením CPSSP

+420 585 635 312
lucie.flekacova@upol.cz

Kde nás najdete


Pedagogická fakulta
Žižkovo nám. 5
771 40 Olomouc

Fakulta tělesné kultury UP
Tř. Míru 117
771 11 Olomouc

Spolupracujeme


Logo Olomouc
Logo Olomoucký kraj
Logo EU + MŠMT

©  Centrum podpory studentů se specifickými potřebami | administrace.

Nahoru