Audioverze příručky „Jak se vyhnout plagiátorství“

Milí studenti,

rádi bychom Vás informovali o zpřístupnění audioverze kompletní příručky „Jak se vyhnout plagiátorství“. Audioverzi si můžete nově poslechnout na kanálu Akademické etiky nebo na YouTube kanálu CPSSP.

Příručka „Jak se vyhnout plagiátorství“ je výsledek práce 20 univerzit, které reagovaly v rámci projektu Posilování akademické integrity studujících vysokých škol se zaměřením na rizika a příležitosti distančních metod vzdělávání a hodnocení na potřebu posílit strategie v boji proti akademickým podvodům. Analyzovaly příklady dobré praxe vzniklé během pandemických semestrů a formulovaly doporučení pro akademické managementy, vyučující i studenty v oblasti předcházení podvodů v distančních i nedistančních podmínkách.